Pracownik budowlany

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.
Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako:

Miejsce pracy: Lummen
Obowiązki
- praca przy murowaniu klinkieru
- kładzenie nawierzchni, dróg, chodników, posadzek, patio, tarasów, schodów
- układanie kostki brukowej, kamieni naturalnych
- drobne wykopy
- prace ozdobne
Wymagania
- minimum 2 letnie doświadczenie w pracach budowlanych szczególnie z klinkierem
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- dokładność, precyzja, estetyka wykonania
- zaangażowanie w powierzone zadania
- komunikatywna znajomość angielskiego (warunek konieczny)
- duża motywacja do pracy
Oferujemy
-długoterminową współpracę
-belgijską umowę o pracę
-stawkę godzinową około 15 euro brutto
-dodatki za dojazdy do pracy oraz czyszczenie ciuchów roboczych
-opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
-pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
Rozpoczęcie pracy od 07.08.2018 na długo!
Data dodania: 2018-08-07
Oferta ważna do: 2018-09-04
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny