Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista/referent ds. ekonomicznych w Dziale Rachunkowości Zarządczej

UNIWERSYTET EKONOMICZNY W POZNANIU

PODSTAWOWE ZADANIA:
-     dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej
-     dynamiczne raportowanie, analiza danych
kontrolowanie przepływów pieniężnych

monitoring realizacji wykonania planu rzeczowo- finansowego
-     ocena aktualnej polityki finansowej i podatkowej
wspomaganie Zespołu Planowania i Sprawozdawczości

-     optymalizacja i budżetowanie kosztów
identyfikacja obszarów wrażliwych
-     opracowywanie i kontrola realizacji prognoz, planów strategii, budżetów
współtworzenie standardów: macierz procesów, konsolidacja procedur

WYMAGANIA:

wykształcenie wyższe ekonomiczne

-     doświadczenie zawodowe w obszarze rachunkowości będzie dodatkowym atutem
wiedza o rachunkowości zarządczej

-     wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
dokładność i dobra organizacja pracy

-     umiejętność czytelnej prezentacji danych
znajomość pakietu biurowego Office, w szczególności Excel, Power Point oraz programów specjalistycznych

-     znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1
OFERUJEMY:

stabilne warunki zatrudnienia
 -     bogaty pakiet świadczeń socjalnych
-     możliwość rozwoju zawodowego-     ciekawą i pełną wyzwań pracę w zaangażowanym zespole
-     przyjazne środowisko pracy

Oferty prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja-dsp@ue.poznan.pl w tytule wpisując „Specjalista ds. ekonomicznych”
Termin składania ofert upływa  11 sierpnia 2018 roku.

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zastrzega sobie prawo przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi osobami.

OFERTY POWINNY ZAWIERAĆ:
CV i list motywacyjny z podaniem oczekiwań finansowych,

kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje (wykształcenie, ukończone kursy itp.),
zgodę na przetwarzanie danych osobowych
ponadto możliwe jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, al. Niepodległości 10, 61-875 Poznań. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest ustawa z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U.
z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.), a od 25 maja 2018r. art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1).
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody
na przetwarzanie danych także podczas przyszłych rekrutacji, przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, licząc od końca miesiąca, w którym została udzielona zgoda. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez podawania przyczyny np. drogą e-mail (rekrutacja-dsp@ue.poznan.pl) lub na piśmie (na adres: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, al. Niepodległości 10, 61-875 Poznań) ze skutkiem na przyszłość. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1).
Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2018 r., poz. 917) oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Data dodania: 2018-07-12
Oferta ważna do: 2018-08-09
Branże: Finanse / Ekonamia;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 500 - 500 zł brutto