KIEROWCA CE, plandeka lub HDS

Werkservice zajmuje się rekrutacją, zatrudnianiem i delegowaniem ludzi do pracy na terenie Polski i zagranicy.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWCA CE
Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg
Nr ref.: NM/CH/2018

Obowiązki:
  • prowadzenie pojazdów z naczepami: plandeka z wózkiem widłowym lub HDS,
  • załadunek i rozładunek auta

Oferujemy:
  • pracę w systemie 3/1, 4/1 lub bez systemu - do wyboru,
  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, możliwość uzyskania niemieckiej emerytury, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, dodatki socjalne (Kindergeld),
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony,
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania umowy

Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie w zawodzie, plandeka/HDS
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego komunikatywnie,
  • mile widziany ADR, certyfikat na wózki widłowe bądź HDS,
  • aktualne prawo jazdy C+E z kodem 95 i karta kierowcy,
  • gotowość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszę o kontakt telefoniczny pod nr 0048 576 175 003:
w soboty i niedziele w godz. 10:00 - 18:00,
w dni powszednie w godz. 18:00 - 21:00
Zapraszam też do kontaktu mailowego. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mk@werkservice.pl.

Więcej ofert pracy na stronie: werkservice.eu

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werkservice zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j.: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2018-07-14
Oferta ważna do: 2018-08-11
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny