Pracownik produkcji

Firma Gulajski jest prężnie
rozwijającą się firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą świetlików dachowych,
pasm świetlnych i wyłazów dachowych. Indywidualne podejście do klienta oraz
wysoka jakość pozwala nam z powodzeniem sprzedawać nasze świetliki. Obecnie
poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownik
produkcji.

Zakres obowiązków:

- obsługa podstawowych maszyn,

- wstępny montaż produktów.

Wymagania:
- sumienność, odpowiedzialność,
- dobra organizacja i dokładność
pracy.

Oferujemy:
- stabilną pracę w stale
rozwijającej się firmie,

- umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- bardzo dobre warunki pracy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie
pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego
przez Firmę Gulajski z siedzibą w Kopienicy ul. 1-go Maja 7e zgodnie z ustawą o
ochronie danych osobowych.

Jednocześnie wyrażam zgodę na
przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby
przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Firma Gulajski Rafał Gulajski
siedzibą w Kopienicy przy ul. 1-go Maja 7e. Dane zbierane są dla potrzeb
rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich
poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26
czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie
dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data dodania: 2018-07-17
Oferta ważna do: 2018-08-14
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 3000 - 3000 zł brutto