Konstruktor

Firma Gulajski jest prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą świetlików dachowych, pasm świetlnych i wyłazów dachowych. Indywidualne podejście do klienta oraz wysoka jakość pozwala nam z powodzeniem sprzedawać nasze świetliki. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko konstruktora.

Zakres obowiązków:
- wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych,
- projektowanie nowych wyrobów oraz udoskonalanie istniejących,
- projektowanie indywidualnych rozwiązań dla klientów w oparciu o istniejącą technologię,
- współpraca z działem technicznym, handlowym i realizacji.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe,
- uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
- znajomość oprogramowania AutoCad, Microstation lub pokrewnych,
- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

Oferujemy:
- stabilną pracę w stale rozwijającej się firmie,
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- niezbędne narzędzia pracy,
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Firmę Gulajski z siedzibą w Kopienicy ul. 1-go Maja 7e zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Informujemy, że Administratorem danych jest Firma Gulajski Rafał Gulajski siedzibą w Kopienicy przy ul. 1-go Maja 7e. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data dodania: 2018-07-17
Oferta ważna do: 2018-08-14
Branże: Budownictwo; Inżynieria / technologia;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 4000 - 4000 zł brutto