Polsoft Engineering Sp. z o.o.

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Młodszy Handlowiec

Katowicka firma informatyczna istniejąca na rynku od 1992 roku Polsoft Engineering Sp. z o.o.
 w związku z dynamicznym rozwojem otwiera program stażu.

PŁATNY STAŻ W DZIALE HANDLOWYM SPRZEDAŻY  SPRZĘTU IT
  Program stażu jest skierowany do absolwentów handlu, marketingu, reklamy lub kierunków pokrewnych ze sprzedażą, mile widziani są również absolwenci szkół o profilu informatycznym, elektronicznym lub podobnym.

Tradycją organizowanych przez naszą firmę staży jest zatrudnianie najlepszych uczestników.

Wymagania:
- Status osoby bezrobotnej

- Zarejestrowanie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Sosnowcu- Kreatywność - Komunikatywność - Swobodne posługiwanie się komputerem - Informatyka jako hobby

Zakres obowiązków:
- Sporządzanie złożonych ofert handlowych
- Wprowadzanie do systemu dokumentów zakupowych- Wystawienia faktur sprzedażowych - Dbanie o odpowiedni obieg dokumentów handlowych - Wprowadzanie nowych firm do systemu CRM - Dla najzdolniejszych możliwość kontaktu z klientem ( rozmowy handlowe, negocjacje itd. )

Uczestnicy mają szanse:
- Poznać pracę w dziale handlowym - Poznać nowoczesne narzędzia tj. CRM, platformy sprzedaży B2B itd. - Poznać nowoczesne technologie IT tj. komputery, serwery, sieci komputerowe itd. - Poznać strukturę i sposób funkcjonowania przedsiębiorstwa - Przygotować i realizować w ramach firmy projekty autorskie
- Uczestniczyć w szkoleniach produktowych vendorów IT ( Fujitsu, HP, Dell itd. )

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego, z zaznaczeniem w tytule stanowiska na adres poczty elektronicznej:   staz@polsoft.pl   Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, za wszystkie dziękujemy Prosimy o umieszczenie w przesłanych dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji (podaniu) o pracę i życiorysie (cv) w celu prowadzenia rekrutacji.
Wiem, że:

• administratorem moich danych osobowych jest Polsoft Engineering Sp. z o.o., z siedzibą 40-384 Katowice ul. Ks. Bpa Bednorza 19,
• podstawę prawną ich przetwarzania- moich danych osobowych- stanowi fakt, iż osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów,
• celem przetwarzania jest prowadzenie rekrutacji pracowników, a także przesyłanie korespondencji,
• moje dane będą ujawniane następującym kategoriom odbiorców: upoważnionym i przeszkolonym osobom przetwarzającym dane, podmiotom przetwarzającym na podstawie umów zawartych na piśmie, operatorom pocztowym,
• dane będą przechowywane nie dłużej niż rok od zakończenia roku, w którym  zakończono rekrutację,
• mam prawo do wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie,  żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego,
• podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne do udziału w rekrutacji, zaś konsekwencją niepodania danych będzie brak możliwości udziału w rekrutacji.”   Brak klauzuli o wskazanej treści sprawi, że nadesłane przez Państwa materiały nie będą rozpatrzone podczas rekrutacji
Data dodania: 2018-07-17
Oferta ważna do: 2018-08-14
Branże: IT - e-commerce; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Staż / praktyka