Opiekunka starszej pani

Poszukiwana Pani z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Do opieki kobieta mająca 96 lat, 157 cm wzrostu i 50 kilo wagi. Podopieczna mieszka samotnie  w domku wielorodzinnym z  ogrodem w miasteczku oddalonym 30 kilometrów  Monachium. Pani porusza się o balkoniku, potrzebuje przy tym wsparcia, kontroluje czynności fizjologiczne, nosi tylko wkładki higieniczne. Wymaga pomocy przy higienie, cierpi na niewydolność i zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie i osteoporozę.

Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z dostępem do internetu oraz rower.

Data wyjazdu: 27.07.2018

Wymagania:

- doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być rodzinne)

- dobra znajomość języka niemieckiego

Obowiązki:

- opieka i higiena podopiecznego

- dotrzymywanie towarzystwa podopiecznemu

- przygotowywanie posiłków

- dbanie o czystość

Zapewniamy:

  • sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy;
  • całkowitą organizację i finansowanie wyjazdu (przelot samolotem, transport na terenie UK);
  • kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami;
  • dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERV);
  • całodobowe wsparcie i linię alarmową 24/7;
  • pełną organizację pobytu – zakwaterowanie i wyżywienie;
  • dedykowanego Opiekuna Kontraktu;
  • jedną czytelną umowę
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Nie czekaj - zgłoś się już dziś!!!

Więcej informacji pod nr tel: 516051318

lub w naszym biurze: Kłodzko, pl. Bolesława Chrobrego 19, pok.205

Data dodania: 2018-07-18
Oferta ważna do: 2018-08-15
Branże: Opieka; Opieka / Służba zdrowia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny