Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Doradca ds. przedsiębiorczości

W związku z realizacją projektu pn. „Sprawne Biuro Karier szansą na rozwój zawodowy studentów UEP” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020
UNIWERSYTET EKONOMICZNY W POZNANIU
Biuro Karier i Relacji z Absolwentami UEP - Dział Marketingu
zatrudni
DORADCĘ DS. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – ½ etatu

Podstawowe zadania: ·
- indywidualne doradztwo w zakresie zakładania działalności gospodarczej obejmujące m.in. kwestie prawne, pozyskiwania finansowania, ochrony własności intelektualnej i komercjalizacji wyników badań naukowych,
- prowadzenie warsztatów kształtujących postawy przedsiębiorcze u studentów.

Wymagania: ·
- wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym. Preferowane wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku: zarządzanie, prawo,  doradztwo zawodowe;
· co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa z przedsiębiorczości (w ostatnich 5 latach), poświadczone odpowiednimi dokumentami;
· aktualna wiedza z zakresu przepisów prawa normujących prowadzenie działalności gospodarczej oraz podstaw ochrony własności intelektualnej;
· umiejętności trenerskie zdobyte w toku działalności zawodowej.

Oferujemy:
· zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze ½ czasu pracy,
· pracę w profesjonalnym i doświadczonym zespole,
· stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej Uczelni,
· bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
· zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego,
· dogodną lokalizację miejsca pracy (centrum miasta).

Oferty powinny zawierać:
· CV i list motywacyjny z podaniem oczekiwań finansowych,
· kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje (wykształcenie, ukończone kursy itp.),
· zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Oferty należy składać osobiście lub przesyłać z dopiskiem:
„REKRUTACJA – DORADCA DS. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI"
na adres:
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Dział Spraw Pracowniczych, pok. 112 lub 109,  bud. B al. Niepodległości 10, 61-875 Poznań
albo przesyłać na adres e-mail: rekrutacja-dsp@ue.poznan.pl

Termin składania ofert upływa 27.07.2018 roku.   Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zastrzega sobie prawo przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami.

Wynagrodzenie współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

Data dodania: 2018-07-18
Oferta ważna do: 2018-08-15
Branże: Administracja Biurowa; Doradztwo / konsulting; Marketing;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Forma zatrudnienia: Część etatu
Poziom stanowiska: Specjalista