Specjalista ds. IT

Amii Sp. z o.o. to firma z 40-letnią tradycją. Powstała z rodzinnej pasji, by rozwinąć się w prężnie działające przedsiębiorstwo produkujące filtry do wody. U nas biznes spotyka się z wartościami: z troską o zdrowie naszych klientów i o środowisko.
Rozwijamy się szybko i spokojnie patrzymy w przyszłość.
Obecnie do swojego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Główne zadania:

• tworzenie stron WWW w standardzie RWD w HTML i CSS;

• optymalizacji szybkości działania stron WWW;

• realizacja projektów związanych z tworzeniem nowych stron jak również utrzymaniem i optymalizacją już istniejących;

• rozwiązywanie (zdalne i lokalne) zgłaszanych problemów i awarii;

• analiza zgłoszeń dotyczących problemów sprzętowych, aplikacyjnych czy sieciowych;

• instalowanie, zarządzanie i konfigurowanie aplikacji biurowych i produkcyjnych;

Must have:

• przynajmniej rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku – mile widziane osoby z doświadczeniem w firmach produkcyjnych;

• dobra znajomość HTML5, CSS i PHP;

• dobra znajomość platformy Wordpress, Joomla, PrestaShop;

• mile widziana znajomość Javascript, jQuery;

• dostępności do pracy w pełnym wymiarze czasowym.

Czekają na Ciebie:

• młody, międzynarodowy team i przyjazna przestrzeń naszego biura;

• innowacyjne projekty w ciekawej dziedzinie;

• przestrzeń do rozwoju zawodowego;

• samodzielne działanie i realizowanie odważnych pomysłów;

• motywacyjne warunki wynagrodzenia;

• możliwość korzystania z pakietu sportowego;

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• hektolitry najlepszej, czystej wody w naszej kuchni.

Prosimy o przesyłanie CV:
– w temacie „Specjalista ds. IT”

Dziękujemy, za wszystkie złożone aplikacje.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-07-19
Oferta ważna do: 2018-08-16
Branże: IT - e-commerce;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista