Asystent projektanta instalacji teletechnicznych

Dołącz do MAAT4!
MAAT4 Sp. z o.o. to firma technologiczna, działająca w obszarach data center, elektroenergetyki, systemów ochrony pożarowej, zintegrowanych systemów bezpieczeństwa oraz teleinformatyki. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania oraz zapewniamy serwis i utrzymanie. Posiadamy doświadczony zespół menedżerów i pracowników z ponad 20 letnim stażem, którzy zrealizowali kilkaset projektów w całej Polsce. Prezentujemy wysoką specjalizację i unikatowe know-how technologiczne. Sprawnie integrujemy rozwiązania infrastrukturalne z informatycznymi.   Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Ø  Projektowanie systemów teletechnicznych takich jak: SSP, DSO, SSWiN, SKD, CCTV
Ø  Przygotowywanie koncepcji systemów teletechnicznych Ø  Wsparcie procesów realizacyjnych
Ø  Wsparcie działu przygotowania ofert

Wymagania:

Ø  Wykształcenie techniczne zbliżone profilem do wskazanego stanowiska (absolwent lub student ostatniego roku studiów)
Ø  Dobra znajomość programów do projektowania CAD
Ø  Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Ø  Znajomość pakietu Microsoft Office – Word, Excel
Ø  Umiejętność pracy w zespole oraz dbałość o wysoką jakość wykonywanych zadań: sumienność, terminowość, dokładność
Ø  Dyspozycyjność (minimum 4 dni w tygodniu)

Mile widziane:

Ø  Doświadczenie w projektowaniu dużych obiektów kubaturowych
Ø  Znajomość rozwiązań systemowych czołowych dostawców systemów teletechnicznych
Ø  Znajomość prawa budowlanego, rozporządzeń i norm branżowych Ø  Znajomość programów Norma Pro
Ø  Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Ø  Zatrudnienie na umowę o prace Ø  Pakiet prywatnej poradni medycznej
Ø  Możliwość zdobycia praktyki niezbędnej do uprawnień budowlanych
Ø  Rozwój zawodowy i praca przy realizacji dużych obiektów
Ø  Udział w szkoleniach projektowych czołowych dostawców systemów teletechnicznych
Ø  Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres (w tytule wiadomości należy wpisać: „CV asystent projektanta”: marcin.gryzlo@maat4.pl
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-07-19
Oferta ważna do: 2018-08-16
Branże: Budownictwo; Inżynieria / technologia; IT - Telekomunikacja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Asystent
Wynagrodzenie: 5000 - 7000 zł brutto