Pracownik magazynu- Operator wózków widłowych

  Zadania:
-obsługa wózka widłowego
-rozładunek i załadunek towaru -obsługa magazynu
Wymagania:
-posiadanie uprawnień do kierowania wózkami widłowym
-rzetelność i zaangażowanie
-znajomość języka francuskiego jest mile widziana
  Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie
-zdalną opiekę polskiego koordynatora
- Możliwość podjęcia pracy od zaraz
- Praca na dłuższy okres czasu
- Zakwaterowanie opłacone przez klienta

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@grupamobility.eu
kontakt telefoniczny; 664 999 425

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następujących klauzul:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencje Zatrudnienia GRUPA MOBILITY Sp. z o.o., GRUPA MOBILITY Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Konstancińska 2/105 02-492 Warszawa ; certyfikat nr 11343 oraz 11595, Agencję Zatrudnienia MOBILITY PLUS, certyfikat nr 17419 z siedzibą w Marchocicach, Marchocice 40 A, 29-145 Marchocice  (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tj.: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Rozumiem, że moje dane osobowe będą przechowywane przez okres 1 roku. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania oraz żądanie ograniczenia przetwarzania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych z bazy kandydatów firm: GRUPA MOBILITY Sp. z o.o. , GRUPA MOBILITY Sp. z o.o. Sp. k, MOBILITY PLUS.” „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA MOBILITY Sp. z o.o. , GRUPA MOBILITY Sp. z o.o. Sp. k., MOBILITY PLUS, moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
Data dodania: 2018-07-19
Oferta ważna do: 2018-08-16
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny