Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

MAGAZYNIER / MAGAZYNIERKA lekka PRACA DLA PAR na stałe

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 21-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
PRACOWNIK MAGAZYNU ODZIEŻOWEGO
kraj: Niemcy Szukasz pracy za granicą, ale nie masz doświadczenia ? Chcesz razem ze swoim partnerem/ partnerką zarabiać dobre pieniądze? Ta oferta stworzona jest właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków magazyniera / magazynierki:
  • kompletowanie zamówień.
Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny).
Oferujemy:
  1. Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony.
  2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie minimum 60 % kosztów wynajmu przez pracodawcę.
  3. Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne .
  4. Płatne urlopy i premie świąteczne.
  5. Do 200 € za polecenie dodatkowego pracownika.
  6. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
  7. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
  8. Bezpłatne ubranie robocze.
  9. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).
  10. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec. .. oraz wiele więcej
Zainteresowany ?Wyślij CV na adres: info@walterfachkraft.pl lub dzwoń pod numery tel.: +48 713666081, +48 713666455
Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

    Prosimy o dodanie klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:Dz. U. 2016 r. poz. 922)
Data dodania: 2018-08-01
Oferta ważna do: 2018-08-29
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny