ELEKTROMONTER * ELEKTRYK * POMOCNIK MONTERA

Firma z   ponad  29– letnim doświadczeniem w branży elektroenergetycznej poszukuje  chętnych do rozwoju zawodowego studentów / absolwentów  na stanowiska:   ELEKTROMONTER  *  ELEKTRYK  *   POMOCNIK MONTERA

Miejsce pracy: Warszawa Białołęka ul. Płochocińska
Wymiar czasu pracy:  do uzgodnienia, w zależności od potrzeb i możliwości

Zadania:
-Montaż  tablic pomiarowych, rozdzielnic niskiego napięcia, szaf sterowniczych    (obwody pierwotne i wtórne ) -Pomiary elektryczne i sprawdzenia  wykonanych urządzeń
-Weryfikacja dokumentacji produkcyjnej

Wymagania:
- umiejętność czytania  schematów elektrycznych - zdolności manualne - zaangażowanie
- sumienność i dokładność

Oferujemy:
- elastyczne warunki zatrudnienia  (możliwa praca w wybrane dni tygodnia)
- przeszkolenie i niezbędne narzędzia pracy
- możliwość rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji (wiedza praktyczna)
- możliwość współpracy w innych obszarach działalności firmy (przygotowanie produkcji, projektowanie, doradztwo techniczne)
- zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji- CV na adres:  rekrutacja@grupaenco.pl lub kontakt telefoniczny 22 543 72 61; 697 003 175

  Niniejszym informujemy, że: 1)      Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Enco Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 11a. 2)      Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym odbiorcom. 3)      Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 4)      Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 5)      Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji. Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Enco sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Data dodania: 2018-08-29
Oferta ważna do: 2018-09-26
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2100 - 5000 zł brutto