PROGRAMISTA – WROCŁAW

Poszukujemy PROGRAMISTY dla firmy zajmującej  się badaniami, rozwojem i wytwarzaniem wysoko zaawansowanych technicznie przemysłowych urządzeń
Miejsce pracy WROCŁAW
Umowa o pracę
Pełen etat
Wynagrodzenie – 6000 - 7000 PLN brutto

ZADANIA:
Pisanie oprogramowania na komputery PC lub na mikrokontrolery i procesory (programowanie embedded)

Uruchamianie wersji prototypowych i modeli nowych rozwiązań (badania, testy, proponowanie i wprowadzanie zmian)

Opracowywanie nowych rozwiązań komunikacyjnych, sterujących, prezentacyjnych, interfejsowych itp.

Pisanie programów i skryptów na potrzeby wewnętrzne.

Rozwój i utrzymanie oprogramowania

Tworzenie dokumentacji projektowej (schematy algorytmów,  opisy protokołów)

WYMAGANIA:
Programowanie (minimalnie język C, C++)
Linux (podstawowa wiedza z zakresu obsługi i działania systemu).

Zapraszamy do przesłania CV w tytule” PROGRAMISTA – WROCŁAW „
jobs@personnelandmedia.com

Polub nas na https://www.facebook.com/Personnel-and-Media-Solutions-117243798912757/
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i
kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli
zgody.

„Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media
Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132  dla potrzeb niezbędnych
do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z
rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia
Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27
kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z
przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich
danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom
współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po
zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji
zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych
osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

Data dodania: 2018-08-29
Oferta ważna do: 2018-09-26
Branże: IT - Programowanie; IT - Telekomunikacja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista