Pracownik serwisu logistycznego Bielany Wrocławskie

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik serwisu logistycznego
Miasto: Bielany Wrocławskie

Oferujemy:
  • umowa zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne)
  • praca od zaraz
  • stawka 16/17 zł brutto/h
  • praca zmianowa w godzinach otwarcia marketu 7-21
  • praca wakacyjna lub na stałe

Zakres obowiązków:
  • wykładanie towaru,
  • załadunek, rozładunek samochodów dostawczych
  • obsługa wózka widłowego

Wymagania:
  • dyspozycyjność
  • pełnoletność
  • rzetelność
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: ogloszenia@issp.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez ISSP Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez ISSP Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę.”

UWAGA!

CV przesłane bez powyższej klauzuli  nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

•             Administratorem danych osobowych jest spółka ISSP Sp. z o.o. ul. Gajowicka 195, 53-150 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, pod nr KRS 0000468036, NIP 894-304-72-49, ogłaszająca rekrutację.

•             Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawie przetwarzania danych: daneosobowe@issp.pl

•             Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również na potrzeby przyszłych rekrutacji.

•             Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, która może być w każdej chwili cofnięta.

•             Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia osobnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach dane będą przetwarzane do cofnięcia zgody nie dłużej niż przez okres 24 miesięcy.

•             Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

•             Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

•             Odbiorcami danych są: podmioty obsługujące stronę internetową, osoby upoważnione do przetwarzania Pani / Pana danych osobowych, podmioty powiązane z Administratorem, pomioty przetwarzające dane.

Data dodania: 2018-08-30
Oferta ważna do: 2018-09-27
Branże: Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2100 - 2100 zł brutto