Kierowca C+E – NIEMCY – Hamburg/Lubeka 3/1!

Jesteśmy najbardziej nowoczesną firmą na rynku pracy. Polnischer składa się z grupy doświadczonych w branży osób, a naszą dewizą jest odpowiedzialność i rzetelność. Współpracujemy z największymi europejskimi firmami, pomagając im znaleźć najlepszych kandydatów na rynku. Nasz młody i energiczny zespół jest w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym projektom. Dzięki temu posiadamy unikatowe oferty pracy, a kandydaci są zawsze zadowoleni z jakości naszy usług. Znaleźliśmy pracę już setkom ludzi, zrobimy to z przyjemnością również dla Ciebie.

Miejsce pracy: Hamburg albo Lubeka
Praca od zaraz!

Dla naszego klienta, renomowanej niemieckiej firmy, szukamy osób na stanowisko Kierowca C+E:

OFERUJEMY:
  • Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • Terminowe, wysokie zarobki około 2000€ brutto za 3 tygodnie pracy + 12/24€ codziennej diety
  • Stabilne warunki pracy w solidnej niemieckiej firmie
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Niemieckie świadczenia socjalne, pakiet ubezpieczeń zdrowotnych, odprowadzanie składek emerytalnych w Niemczech, Kindergeld
  OPIS STANOWISKA:
  • Jazda samochodem typu plandeka
  • Praca w systemie 3/1
  • Transport dalekobieżny po Niemczech
  WYMAGANIA:
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym (mamy również oferty bez znajomości języka - zadzwoń i dowiedz się więcej!)
  • Minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • Prawo jazdy kat CE z kodem 95, karta kierowcy
  • Uprawnienia ADR
  Aplikację prosimy zgłaszać na adres mailowy: kierowca@polnischer.eu bądź telefonicznie pod numerem: 799 067 630   Prosimy także o załączenie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”
Data dodania: 2018-09-03
Oferta ważna do: 2018-10-01
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2000 - 2000 zł brutto