Senior Specialist/ Senior Accountant with SAP dla Banku w Łodzi

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko
Senior Specialist/ Senior Accountant  with SAP dla
Banku w Łodzi

Oferujemy:

Umowa o pracę
Wynagrodzenie max 10.000 PLN brutto

Zakres obowiązków:
Co będziesz robić:

Brał udział w dużych projektach w banku oraz czynny udział w
rozwoju procesów biznesowych i kwestiach strategicznych.
Dołączysz do wysoko wykwalifikowanego zespołu, będziesz
odpowiedzialny za codzienny przepływ finansowy, od systemu
źródłowego do Księgi Głównej.

Wymagania:
Poszukujemy kandydata:

Magister ekonomii, finansów, rachunkowości, IT lub podobne z
doświadczeniem w zakresie księgowości i wysoko rozwiniętymi
umiejętnościami  analitycznymi.
Znającego  system SAP ERP  lub podobny, który mówi językiem
angielskim na poziomie bardzo dobrym

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w
tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o
zamieszczenie klauzuli zgody.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska
39 lok.132  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz
przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem
obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia
Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z
dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w
związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na
udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym
w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po
zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych
propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do
własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Data dodania: 2018-09-04
Oferta ważna do: 2018-10-02
Branże: Bankowość;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 10000 - 10000 zł brutto