Praca w HR z językiem niemieckim

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Poszukujemy kandydata z językiem Niemieckim

Oferujemy:

Miejsce pracy Warszawa

Umowa o pracę

Wynagrodzenie około 6000 - 7000 PLN brutto

Zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta na czas nieokreślony

Zakres obowiązków:

Praca w dziale HR:

wspieranie zespołu rekrutacyjnego, kontakt z oddziałami w Polsce i
za granicą

analiza otrzymanych potrzeb/ zapytań rekrutacyjnych

Praca w wybranych godzinach: między 7:00 a 19:00 (7-15,11-19)

Wymagania:

Oczekujemy, że:

posiadasz umiejętności języka niemieckiego na poziomie
B2/C1 i języka angielskiego  na poziomie min B2 oraz znasz pakiet Office

ainteresowanych zapraszamy do przesłania CV  jobs@personnelandmedia.com
w tytule prosimy napisać HR NIEMIECKI
 Polub nas na https://www.facebook.com/Personnel-and-Media-Solutions-117243798912757/

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane
aplikacje.

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w
tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o
zamieszczenie klauzuli zgody.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska
39 lok.132  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz
przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem
obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia
Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z
dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w
związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na
udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym
w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po
zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych
propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do
własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”.

Data dodania: 2018-09-04
Oferta ważna do: 2018-10-02
Branże: HR / Zasoby ludzkie;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Wynagrodzenie: 6000 - 7000 zł brutto