Księgowy / Księgowa

W związku z dynamicznym rozwojem sieci HYGIEIA poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko: KSIĘGOWY
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • bieżąca obsługa spraw finansowych,
  • prowadzenie rozrachunków i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi,
  • weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • koordynacja działań związanych z zamknięciem miesiąca oraz roku.

Oczekiwania:
  • wykształcenie kierunkowe,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku w dziale księgowości,
  • bardzo dobra znajomość prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
  • znajomość oprogramowania finansowo-księgowego Optima oraz pakietu MS Office,
  • dokładność oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę na pełen etat,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • pracę w sympatycznym, profesjonalnym zespole,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • benefity - karta MultiSport, pakiet opieki medycznej.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres rekrutacja@hygieia.pl z tytułem "Księgowy".
Prosimy także o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy również, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Data dodania: 2018-09-06
Oferta ważna do: 2018-10-04
Branże: Administracja Biurowa; Farmaceutyka; Finanse / Ekonamia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista