Technik farmacji stażysta

W związku z dynamicznym rozwojem aptek HYGIEIA na polskim rynku farmaceutycznym, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko:

TECHNIK FARMACJI STAŻYSTA

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Poszerzanie wiedzy i umiejętności
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach sprzedażowych, a także w zakresie znajomości produktów leczniczych i dermokosmetyków

Zakres obowiązków:
  • Profesjonalna obsługa Pacjenta zgodnie z obowiązującymi standardami naszej firmy
  • Budowanie stabilnych i długotrwałych relacji z Pacjentami
  • Dbanie o pełne zaopatrzenie apteki w niezbędny asortyment
  • Kontrola terminów ważności produktów
  • Dbanie o właściwą i estetyczną ekspozycję asortymentu

Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe – Technik Farmacji
  • Znajomość prawa farmaceutycznego w zakresie prawidłowej realizacji recept
  • Umiejętność sprawnego sporządzania leków recepturowych
  • Posiadanie wiedzy w zakresie produktów OTC oraz dermokosmetyków
  • Dyspozycyjność i gotowość pracy w systemie zmianowym
  • Pełne zaangażowanie w pracę oraz chęć poszerzania swoich umiejętności i wiedzy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres email: rekrutacja@hygieia.pl z tytułem "TECHNIK FARMACJI"

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-09-07
Oferta ważna do: 2018-10-05
Branże: Farmaceutyka; Opieka / Służba zdrowia; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Staż / praktyka