KIEROWCA C+E – BDF – 3/1 lub 4/1 – Magdeburg

Werkservice jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę. Jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych dla dużych firm transportowych oraz logistycznych.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA CE – chłodnia lub firanka

Miejsce pracy: Niemcy, Saksonia-Anhalt
Wynagrodzenie: 1900 - 2200 € brutto + diety

Zadania na stanowisku:

  • kierowanie zestawem z kontenerami wymiennymi BDF w krajowym transporcie po Niemczech,
  • przewóz przesyłek kurierskich

Co oferujemy:

  • pracę w systemach zjazdowych 3/1 lub 4/1,
  • zatrudnienie z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym przy bazie firmy,
  • auta wyposażone w nowoczesne systemy telematyczne,
  • przestronne kabiny dalekobieżne, klimatyzację i ogrzewanie postojowe,
  • zaawansowane systemy bezpieczeństwa i nowoczesne układy hamulcowe w autach,
  • legalną pracę w oparciu o irlandzki kontrakt, bezpośrednio z pracodawcą,
  • gwarancję odprowadzenia składek,
  • możliwość uzyskania świadczeń socjalnych na terenie Irlandii,
  • terminowe wynagrodzenie zależne od wybranego systemu i Steuerklasse:
  • w systemie 3/1 podstawa 1900 € brutto + diety 12 lub 24 €,
  • w systemie 4/1 podstawa 2150-2200 € brutto + diety 12 lub 24 €,
  • zdalną pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • prawo jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • minimum rocznego doświadczenia w transporcie międzynarodowym,
  • doświadczenia w kierowaniu zestawem z kontenerami wymiennymi BDF,
  • podstawowej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego – warunek konieczny

Mile widziane:

  • ADR podstawowy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszę o kontakt telefoniczny pod nr 576 175 003:
w soboty i niedziele w godz. 10:00 – 18:00,
w dni powszednie w godz. 18:00 – 21:00.
Zapraszam też do kontaktu mailowego. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mk@werkservice.pl

Więcej ofert na stronie: http://werkservice.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werkservice, zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami, jakie przysługują mi na mocy powyższego rozporządzenia.”
Data dodania: 2018-09-09
Oferta ważna do: 2018-10-07
Branże: Doradztwo / konsulting; HR / Zasoby ludzkie; Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 7500 - 9500 zł brutto