HOLANDIA - PRACA PRZY CEBULKACH KWIATOWYCH - OD ZARAZ

Pośrednictwo pracy KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje dla jednego ze swoich zagranicznych klientów osób na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI - PRACA PRZY CEBULKACH KWIATOWYCH

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska:
- wysypywanie cebulek ze skrzynek do maszyny,
- sztaplowanie skrzynek (20-25 kg)

Wymagania:
- dyspozycyjność,
- zaangażowanie,
- sprawność fizyczna

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa, ekstra płatne nadgodziny oraz niedziele i święta,
- zakwaterowanie i dojazd do pracy,
- ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie (pomoc w wyrobieniu numeru SOFI na miejscu),
- praca minimum 40 godzin tygodniowo,
- możliwość długoterminowej współpracy,
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii,

Szczegóły każdej oferty na → www.klaverteam.com

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij sms z adresem mailowym pod nr +48 731901913, a wyślemy do Ciebie szczegóły na maila!
Lub wyślij swoje CV na @ w tytule dając dopisek: „cebulki”

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-09-11
Oferta ważna do: 2018-10-09
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Praca czasowa
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 500 - 500 zł brutto