FUGOWANIE KLINKIERU - PRACA W HOLANDII

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisko:
PRACOWNIK DO FUGOWANIA KLINKIERU

Zakres obowiązków:
- prace związane z fugowaniem

Wymagania:
- doświadczenie w tego rodzaju pracy,
- wymagana znajomość języka angielskiego,
- gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu,
- mile widziany własny samochód,
- gotowość do wyjazdu od zaraz

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- zakwaterowanie opłaca pracodawca,
- w okresie próbnym zakwaterowanie w pokoju kilkuosobowym, potem pokoje jednoosobowe,
- ubezpieczenie,
- praca w okolicach Zeeland
- wypłaty tygodniowe

Szczegóły na → www.klaverteam.com
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 570901913 - wyślemy do Ciebie szczegóły na maila.
Lub wyślij swoje CV na @ w tytule dając dopisek: „fugowanie”.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2018-09-11
Oferta ważna do: 2018-10-09
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 500 - 500 zł brutto