Mechanik produkcji - technik utrzymania ruchu

„SFS International” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Mechanik produkcji
Skręcarka dwuskrętowa Volkmann (Nowoczesna przędzalnia)
Miejsce pracy: Belgia, Peer (Holandia, Unia Europejska)

Oferujemy:
  • Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
  •  Bezpłatne zakwaterowanie
  • Atrakcyjne zarobki

Zakres obowiązków:
  • Zadania związane z podstawową konserwacją oraz naprawą skręcarki dwuskrętowej Volkmann
  • Czyszczenie filtrów
  • Wymiana prowadnic, napinaczy oraz pokryw;
  • Regulacja podciśnienia,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną;

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe- co najmniej 3 lata na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna wiedza w zakresie diagnostyki i naprawy linii produkcyjnych;
  • Ogólna znajomość zagadnień technicznych w obszarze automatyki, hydrauliki, pneumatyki;
  • Język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Własny samochód

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: praca@sfsinternational.pl
Podając w tytule:  Mechanik ProdukcjiZastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Biorąc udział w procesie rekrutacji niniejszym wyraża Pan/ Pani zgodę  na administrację, przetwarzanie i przechowywanie swoich danych osobowych przez SFS International. z siedzibą w Starej Iwicznej  05-500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z  Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda ta obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez „SFS International” również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, w tym przedstawianie przyszłych ofert pracy za pośrednictwem telefonu (rozmowa telefoniczna lub / i  sms) oraz poprzez pocztę elektroniczną.
Data dodania: 2018-09-12
Oferta ważna do: 2018-10-10
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny