Pracownik budowlany

Agencja Pracy APS PROFIT Polska Sp. z o.o. (nr lic. 8680) dla swojego Klienta, poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy- Nardenia

Główne obowiązki- prace w zakresie:

• Murowanie

• Ciesielstwo szalunkowe

• Betonowanie

• Prace przy użyciu dźwigu

• Prace pomocnicze-ogólnobudowlane

• Realizacja zleceń z zachowaniem najwyższej jakości i staranności

• Przestrzeganie planu produkcji

• Rozwiązywanie problemów pojawiających się w procesie produkcji i konsultacja ich z przełożonym oraz zgłaszanie wad i usterek stwierdzonych przed i w trakcie pracy

Oczekujemy:

• Doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach

• Pełnej sprawności psychoruchowej

• Zdolności do odpowiedniej oceny estetycznej

• Kultury osobistej i umiejętności współpracy z zespołem

• Znajomości języka niemieckiego na poziomie pozwalającym podstawową komunikację

• Prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy:

• Wynagrodzenie 11,75- 14,95 euro brutto na godzinę

• Zakwaterowanie i dojazdy do miejsca pracy (płatne przez pracownika)

• Możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu

• 40-50 godzin pracy

Powyższe ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.
Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o aplikację (CV) na adres: piotr@apsprofit.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wielokrotne przetwarzanie moich danych osobowych w procesach rekrutacyjnych przez firmę APS Profit Polska zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, uchylenia dyrektywy 95/46 (Rozporządzenie o ochronie danych osobowych - RODO) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych.”
Data dodania: 2018-09-12
Oferta ważna do: 2018-10-10
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny