Specjalista ze znajomością języka francuskiego

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Jeżeli znasz język francuski i poszukujesz ciekawej i rozwojowej pracy w międzynarodowym środowisku- aplikuj.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Oferujemy:
Rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku Możliwość wykorzystywania obcego języka na co dzieńStabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Stałe godziny pracy 8-16 lub 9-17
Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, talony żywieniowe i inne)
Pyszną kawę z expressu
Dla szczęśliwców- miejsce parkingowe pod samym biurowcem
Zakres obowiązków:
Nie wymagamy doświadczenia- oferujemy pełne szkolenia
Weryfikowanie poprawności dokumentacji
Sprawdzanie poprawności danychKontakty telefoniczne i mailowe w języku francuskim i angielskim
Wymagania:
Mile widziane- wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości lub finansówZnajomość języka angielskiego na poziomie min. B2Znajomość języka francuskiego na poziomie min. B1Dyspozycyjność do pracy w pełnym etacieMile widziane doświadczenie w pracy w księgowościZaangażowanie i chęć do dalszego podnoszenia kwalifikacji
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV poprzez link: https://lobohr.pl/wgraj-cv?consultant_id=edfa1e00-4277-4dce-a1c5-ad93593de8fd&project_id=6b496879-8525-45ae-89e1-eed1f84ef472
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-09-13
Oferta ważna do: 2018-10-11
Branże: Administracja Biurowa; Call center / Obsługa klienta; Finanse / Ekonamia;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 3600 - 3600 zł brutto