Posredniczwo pracy Heinz Dommermuth

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Kierowca ciezarowki C+E Duisburg Hermes

Posrednictwo Pracy Alex-Job

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko kierowcy ciezarowki C+E

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę z niemiecka firma
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Codzienne diety
  • Ubezpieczenia, składki socjalne i emerytalne odprowadzane w Niemczech
  • Możliwość ubiegania się o Kindergeld oraz inne świadczenia socjalne

Zakres obowiązków:
  • rozwożenie towaru do wyznaczonych punktów
  • wspomaganie pracy przy załadowaniu i rozpakowaniu transportowanych materiałów
  • zabezpieczenie załadunku
  • dbanie o stan techniczny pojazdu i jego czystosc

  • Wymagania:

    • czynne prawo jazdy kategorii C+E
    • karta kierowcy
    • umiejętność pracy w zespole
    • chęć do pracy, zaangażowanie
    • uczciwość i sumienność

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: _k.niklas@alex-job.com__________

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

    Data dodania: 2018-09-18
    Oferta ważna do: 2018-10-16
    Branże: Logistyka;
    Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
    Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
    Poziom stanowiska: Nie określono