Pracownik wsparcia magazynu

DHL Supply Chain to jedna z jednostek biznesowych DHL, w ramach której oferujemy naszym Klientom odpowiednio dostosowane logistyczne i przemysłowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, magazynowania, dystrybucji oraz usług tworzących wartość dodaną. W związku z nowo powstałym magazynem w Głuchowie (pow. tuszyński) w chwili obecnej poszukujemy osób na stanowisko Pracownik wsparcia magazynu.

DHL wartością nadrzędną są ludzie. Dlatego też naszym celem jest i od zawsze było znajdowanie, przyciąganie i rekrutacja najbardziej utalentowanych, zmotywowanych pracowników. Zapewniamy wyzwania oraz wsparcie w zakresie rozwoju tak zawodowego jak i osobistego.

Opis stanowiska:
* Rozwiązywanie problemów operacyjnych w procesie magazynowania
* Wsparcie pracowników operacyjnych
* Kontrola procesów przepływu materiałów w danym obszarze magazynowania
* Zgłaszanie problemów systemowych i technicznych do działów wsparcia klienta
* Współpraca z pozostałymi działami oddziału w zakresie utrzymania ciągłości procesów magazynowych

Wymagania:
* Komunikatywna znajomość języka angielskiego
* Znajmość systemów zarządzania magazynami WMS – będzie dodatkowym atutem
* Doświadczenie w pracy na stanowisku operacyjnym – będzie atutem
* Pasja w poszukiwaniu rozwiązań* Gotowość do uczenia się
* Umiejętność współpracy w grupie

Oferujemy:
* Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
* Realne możliwości rozwoju zawodowego oraz finansowego w nowopowstającej operacji
* Opieka medyczna Medicover
* Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
* Dofinansowanie do karty sportowej Multisport
* „wczasy pod gruszą”
* Dofinansowanie do wydarzeń sportowych

„Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujmy, że:

* Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DHL Exel Supply Chain (Poland) Sp. z o.o., z siedzibą 02-146 Warszawa, ul. Komitetu Obrony Robotników 45D;
* Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – odo@dhl.com
* Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (E) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. wsprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz Kodeksu Pracy i innych przepisów prawa o charakterze powszechnie obowiązującym;* Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do zakończenia prowadzonej rekrutacji nie dłużej jednak niż przez sześć miesięcy od dnia przesłania CV;
* Za Pani/Pana zgodą w okresie 3 lata od zakończenia procesu rekrutacji dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora;
* Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
* Odbiorcami danych osobowych poza Administratorem są portale z ogłoszeniami o pracę oraz firmy rekrutacyjne;
* Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
* Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w przypadkach, gdy podstawą ich przetwarzania są przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.”

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DHL Exel Supply Chain (Poland) Sp. z o.o., z siedzibą 02-146 Warszawa, ul. Komitetu Obrony Robotników 45D dla potrzeb procesu rekrutacji.Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DHL Exel Supply Chain (Poland) Sp. z o.o., z siedzibą 02-146 Warszawa, ul. Komitetu Obrony Robotników 45D dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji.
Data dodania: 2018-09-18
Oferta ważna do: 2018-10-16
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2700 - 3800 zł brutto