JĘZYK CZESKI - operator produkcji/tłumacz

Operator produkcji ze znajomością języka CZESKIEGO i polskiego
Wynagrodzenie: 28 410Kč

Szukamy OPERATORA PRODUKCJI ze znajomością języków: polskiego i czeskiego.
Dodatkowo wymagamy zręczności manualnej.
Praca w nowoczesnej i czystej hali produkcyjnej.
Odpowiednia zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet!

Obowiązki

• Praca na linii montażowej - składanie siedzeń samochodowych

• Tłumaczenia podczas procesu produkcyjnego (przy szkolenach czy pomocy koordynatorowi)

• Praca w trybie dwuzmianowym (zmiany po 8h)

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• MOŻLIWOŚĆ AWANSU

• Płaca podstawowa 24 537 Kč albo i więcej!

• Bonusy indywidualne i grupowe: 3 912 Kč - 4 739 Kč

• Bonus za efektywność 489 Kč - 592 Kč

• Obowiązkowe dodatki (nadgodziny, święta, weekendy)

• DARMOWE ZAKWATEROWANIE

• Dodatek transportowy 40 Kč za zmianę lub DARMOWY AUTOBUS

• Dofinansowane posiłki

• 5 tygodni urlopu

• Odzież robocza i badania lekarskie

• Pomoc doświadczonego koordynatora

Wymagania:

• Znajomość języków: POLSKIEGO oraz CZESKIEGO

• Dokładność

• Cierpliwość

• Zręczność manualna

Ascari s.r.o.
Radka Truhlářová
+420 734 646 962
Data dodania: 2018-09-20
Oferta ważna do: 2018-10-18
Branże: Edukacja / Szkolenia; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Kierownik
Wynagrodzenie: 5000 - 6500 zł brutto