LABORANT - TECHNOLOG BETONU

Nasza firma obecnie poszukuje osoby na stanowisko: LABORANT - TECHNOLOG BETONU.

Zakres obowiązków: - wykonywanie badań laboratoryjnych, - prowadzenie właściwej dokumentacji.
Wymagania: - wykształcenie wyższe chemiczne, - mile widziane doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku - prawo jazdy kat. B
Oferujemy - umowę o pracę na pełny etat - pakiet świadczeń socjalnych - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę JADAR sp. z o.o. zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z obowiązującymi przepisami dot. ochrony danych osobowych”
CV prosimy przesyłać na adres email: kadry@jadar.pl.
Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi osobami.
Data dodania: 2018-09-20
Oferta ważna do: 2018-10-18
Branże: Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny