Mechanik naczep/samochodów ciężarowych - Norwegia

PlusJob Poland Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310) będąca częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job ApS, z dużym powodzeniem działa na międzynarodowym rynku w zakresie rekrutacji.

Dla swoich klientów poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Mechanik naczep/ mechanik samochodów ciężarowych z językiem angielskim.

Miejsce pracy: Vestby, Norwegia
Obowiązki:
- serwis i naprawą naczep (także powypadkowych),
-przygotowanie naczep do przeglądów,

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. angielskiego - warunek konieczny,
- doświadczenie w serwisie naczep lub samochodów ciężarowych (lub podobne),
- mile widziane prawo jazdy kat. B (CE będzie dodatkowym atutem),
- mile widziany własny samochód,
- gotowość do wyjazdu.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o duńską umowę o pracę,
- bardzo dobre stawki godzinowe,
- możliwość zjazdów do domu,
- długoterminową współpracę,
- minimum pełen etat, możliwość nadgodzin,
- ubezpieczenie zdrowotne,
- zakwaterowanie.

Ponadto, nasi koordynatorzy pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia.

Jeśli to oferta dla Ciebie - wyślij swoje CV: js(małpa)plusjob.pl lub zadzwoń.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."
Data dodania: 2018-09-27
Oferta ważna do: 2018-10-25
Branże: Motoryzacja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny