Pracownik produkcji

Chciałabyś pracować za granicą ale boisz się bariery językowej i nie masz doświadczenia? Bez obaw!! Pomożemy Ci znaleźć odpowiednią ofertę pracy. Jesteśmy Pośrednictwem Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450.
W tym momencie poszukujemy dla naszego kontrahenta osób do pracy w Holandii na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI I SZKLARNI bez doświadczenia, bez znajomości języka

Opis stanowiska:
- praca w szklarni przy pomidorach, ogórkach, papryce i kwiatach
- sortownie warzyw i owoców
- pielęgnacja kwiatów
- prace produkcyjne
- prace na hali z kwiatami

Wymagania:
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową, wypłaty w systemie co tygodniowym
- zakwaterowanie i dojazd do pracy,
- ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie oraz możliwość długotrwałej współpracy,
- pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii,

Szczegóły na → http://www.klaverteam.com/
Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 731901913 - wyślemy do Ciebie szczegóły na maila.

Data dodania: 2018-10-02
Oferta ważna do: 2018-10-30
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Praca czasowa
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny