** PRACA KIEROWCA C+E, BREMA, FIRANKA, 3/1 LUB PN-PT **

Werkservice jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę. Jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych dla dużych firm transportowych oraz logistycznych.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA CE – firanka – naczepa lub tandem

Miejsce pracy: Niemcy, Dolna Saksonia
Wynagrodzenie: 2000-2400 € netto

Zadania na stanowisku:

  • kierowanie pojazdem z naczepą lub tandemem typu firanka w transporcie dalekobieżnym,
  • przewóz różnych artykułów – ładunki kompletne, częściowe lub drobnica

Co oferujemy:

  • pracę w systemie zjazdowym 3/1 lub na stałe,
  • pracę w transporcie międzynarodowym: Niemcy, Holandia, Szwajcaria, Belgia, Austria,
  • stałe miejsca załadunku,
  • zatrudnienie z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,
  • bezpłatne zakwaterowanie w kontenerze mieszkalnym przy bazie firmy,
  • legalną pracę w oparciu o niemiecką umowę, bezpośrednio z pracodawcą
  • po okresie próbnym umowę bezterminową,
  • gwarancję odprowadzania składek,
  • możliwość uzyskania świadczeń socjalnych na terenie Niemiec (Kindergeld),
  • terminowe wynagrodzenie zależne od wybranego systemu pracy:
  • w systemie 3/1 wynagrodzenie 2000 € netto bez względu na przydzieloną Steuerklasse,
  • przy pracy stałej podstawa 2300 € brutto + diety 160 € tygodniowo (ok. 2200-2400 € netto)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w niemieckiej firmie,
  • zdalną pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • prawo jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • doświadczenia w kierowaniu ciągnikiem z naczepą typu firanka, MEGA oraz tandemem – zestaw JUMBO,
  • podstawy języka niemieckiego lub angielskiego – do komunikacji w transporcie,
  • uczciwości i zaangażowania w powierzone zadania

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszę o kontakt telefoniczny pod nr 576 172 002:

Zapraszam też do kontaktu mailowego. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mc@werkservice.pl

Więcej ofert na stronie: http://werkservice.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werkservice, zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami, jakie przysługują mi na mocy powyższego rozporządzenia.”
Data dodania: 2018-10-04
Oferta ważna do: 2018-11-01
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 8500 - 10500 zł brutto