** PRACA KIEROWCA C+E, PLANDEKA JUMBO, PN-PT, NOBITZ **

Werkservice jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę. Jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych dla dużych firm transportowych oraz logistycznych.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA CE – plandeka JUMBO - pn-pt

Miejsce pracy: Niemcy, Turyngia NOBITZ
Wynagrodzenie: 2000 euro brutto + diety

Zadania na stanowisku:

  • kierowanie pojazdem z naczepą typu plandeka lub zestawem Jumbo w krajowym transporcie dalekobieżnym,
  • przewóz napojów i materiałów budowlanych

Co oferujemy:

  • pracę w systemie zjazdowym 3/1 lub bez systemu,
  • przeważnie dzienne trasy,
  • zatrudnienie z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,
  • zakwaterowanie w kabinie samochodu,
  • dostępne zaplecze socjalne przy bazie firmy,
  •  legalną pracę w oparciu o niemiecką umowę, bezpośrednio z pracodawcą,
  • gwarancję odprowadzania składek,
  • możliwość uzyskania świadczeń socjalnych na terenie Niemiec (Kindergeld),
  • terminowe wynagrodzenie zależne od wybranego systemu i Steuerklasse:
  • w systemie 3/1 wynagrodzenie podstawa 1700 € brutto + 300 € gwarantowanego bonusu miesięcznego + diety 12 lub 24 euro
  • przy pracy stałej podstawa 2000 euro brutto + diety 12 lub 24 euro,
  • dodatki za jazdy nocne 15-50 euro
  • zdalną pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • prawo jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • doświadczenia w kierowaniu ciągnikiem z naczepą typu plandeka w trasach międzynarodowych,
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego - warunek konieczny
  • solidności i punktualności

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszę o kontakt telefoniczny pod nr 576 172 002:

Zapraszam też do kontaktu mailowego. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mc@werkservice.pl

Więcej ofert na stronie: http://werkservice.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werkservice, zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami, jakie przysługują mi na mocy powyższego rozporządzenia.”
Data dodania: 2018-10-04
Oferta ważna do: 2018-11-01
Branże: Logistyka; Motoryzacja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Wynagrodzenie: 8500 - 9200 zł brutto