Konsultant międzynarodowy z j. niemieckim

PlusJob Poland Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310) będąca częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job ApS, z dużym powodzeniem działa na międzynarodowym rynku w zakresie rekrutacji.

Dla swojego klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Konsultanta Międzynarodowego dla firmy działającej z powodzeniem od wielu lat na międzynarodowym rynku dedykowanym obsłudze klientów i usług w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT.

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki

• Obsługa przychodzących e-maili i połączeń telefonicznych

• Identyfikacja potrzeb klienta i rozwiązywanie problemów zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami postępowania

• Udzielanie informacji na temat proponowanych rozwiązań

• Stałe pogłębianie wiedzy na temat produktów / usług związanych z obsługą klienta

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego i j. niemieckiego (warunek konieczny)

• Znajomość innego j. obcego będzie dodatkowym atutem

• Umiejętność obsługi komputera
• Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem

• Pozytywne nastawienie do pracy oraz chęć pracy z ludźmi

Oferujemy

• Pełen trening przygotowujący do pracy - nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy z zakresu IT, wykwalifikowana kadra specjalistów wszystkiego Cię nauczy

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

• Motywujący system wynagrodzeń
• Możliwość rozwoju zawodowego

• Bogaty pakiet socjalnyNasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres js@plusjob.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych i Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."
26 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2018-10-09
Oferta ważna do: 2018-11-06
Branże: Call center / Obsługa klienta;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 3500 - 5000 zł brutto