Opiekun klienta w klubie fitness Premium Gym w Rumi

W związku z dynamicznym rozwojem sieci klubów PREMIUM GYM poszukujemy osoby na dział sprzedaży do naszego klubu fitness w Rumi. Sport i kontakt z drugim człowiekiem jest Twoją największą pasją? Jesteś zmotywowaną, odpowiedzialną oraz pozytywną osobą? Mamy dla Ciebie świetną ofertę! Dołącz do naszego zespołu- czekają na Ciebie nowe wyzwania oraz realne możliwości rozwoju.
Obowiązki:
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami
  • dbanie o wysoką jakość prowadzonych usług
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • współtworzenie dobrej atmosfery w klubach PREMIUM GYM

Wymagamy:
  • nienagannej aparycji
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • dyspozycyjności
  • ogromnej, niesłabnącej motywacji oraz zaangażowania
  • wysokiej kultury osobistej
  • komunikatywności, otwartości, uczciwości oraz pracowitości

Oferujemy:
  • pracę w renomowanej sieci klubów fitness
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • szkolenia
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość osiągnięcia wysokich premii
  • możliwość awansu
  • karnet do sieci Klubów
Jeśli uważasz, że spełniasz wszystkie wymagania i ta oferta jest dla Ciebie prosimy prześlij CV ze zdjęciem na adres e-mail: paula@premiumgym.pl W tytule maila prosimy napisać: Dział handlowy – Rumia
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-10-09
Oferta ważna do: 2018-11-06
Branże: Call center / Obsługa klienta; Doradztwo / konsulting; Opieka / Służba zdrowia;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista