Programista Python

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Dla międzynarodowej grupy działającej w różnych sektorach przemysłu z siedzibą w Dąbrowie Górniczej - poszukujemy kandydatów do działającego w ramach grupy zespołu IT - na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr ref. PP/12509

Najważniejsze obowiązki:
  • tworzenie specyfikacji i projektowanie oprogramowania,
  • projektowanie i rozwijanie backendu aplikacji webowych,
  • udział we wdrażaniu oprogramowania,
  • analiza oprogramowania i jego optymalizacja,
  • tworzenie kolejnych wersji oprogramowania,
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne bądź w trakcie studiów,
  • znajomość języka Python,
  • znajomość systemów kontroli wersji (GIT,SVN),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • komunikatywność i nastawienie na klienta.
Mile widziane:
  • znajomość frameworka Django,
  • znajomość relacyjnych baz danych oraz NoSQL.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie z branży automotive,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: info@talentpartners.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Data dodania: 2018-10-15
Oferta ważna do: 2018-11-12
Branże: IT - Internet; IT - Programowanie;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista