Operator montażu w Czechach (tylko kobiety) Z dojazdem

Firma Erich Jaeger zajmuje się produkcją wysokiej jakości złączy elektrycznych i okablowania stosowanego w przemyśle samochodowym.

Aktualnie poszukujemy KOBIET na stanowisko OPERATORA MONTAŻU.

Praca jest prosta i lekka, zadania są zróżnicowane a atmosfera i warunki pracy są naprawdę bardzo dobre. Jako operator montażu będziesz odpowiedzialna za tworzenie wiązek i złączy elektrycznych według załączonych instrukcji, na indywidualnym i czystym stanowisku.

Obowiązki

• Prosty montaż wiązek elektrycznych

• Kontrola wykonanej pracy

• Praca w czystym środowisku pracy (nie jest to linia montażowa)

• Praca od poniedziałku do piątku w trybie 3 zmianowym (zmiany: poranna, popołudniowa, nocna)

Oferujemy:
- wynagrodzenie w wysokości między 2500 a 3200 zł netto ("na rękę"), zależne od stażu pracy oraz osiąganych wyników,
- długotrwałą współpracę (czeska umowa o pracę na czas nieokreślony),
- bonusy indywidualne,
- bonusy za wydajność,
- TRZYNASTĄ pensje,
- bony żywnościowe oraz transportowe,
- dodatki za (dobrowolne) nadgodziny czy ponadprogramowe zmiany

Wymagamy:
- chęci do pracy,
- dobrego wzroku,
- zdolności rozróżniania barw.

Zapewniamy transport z takich miejscowości, jak: Jastrzębie-Zdrój, Mszana, Gorzyczki.

Zainteresowane Panie prosimy o przesyłanie CV poprzez niżej załączony formularz. W razie pytań również jesteśmy do dyspozycji pod podanym numerem telefonu +48570062524 (w godz. 7.30-16.30).
Data dodania: 2018-10-17
Oferta ważna do: 2018-11-14
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 3100 - 3700 zł brutto