Praca na produkcji dla kobiet i mężczyzn!

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)
Obecnie poszukuje osób do :
Pracy na produkcji dla kobiet i mężczyzn!

Miejsce pracy: Łódź

Co możesz zyskać:
  • pracę od "zaraz" w oparciu o umowę o pracę bez pośredników( ZUS + płatny urlop)
  • przejrzysty zakres zadań na poszczególnych stanowiskach
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • stawkę godzinową + 500 złotową premię
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • możliwość pracy w płatnych nadgodzinach
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji i świąt Bożego Narodzenia, prezenty mikołajkowe dla dzieci, dofinansowanie do kolonii i zielonych szkół
  • możliwość skorzystania z OK System
Czym będziesz się zajmował:
  • prostymi pracami produkcyjnymi - nie mamy taśm, ani akordu
Czego od Ciebie oczekujemy:
  • wysokiej motywacji do pracy
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!
Jak się do nas zgłosić:
  • zaaplikuj on-line
  • napisz SMS o treści PRACA na nr 501 586 906 - a oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.

•Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.

•Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o.o.
Data dodania: 2018-10-17
Oferta ważna do: 2018-11-14
Branże: Logistyka; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny