Monterzy z certyfikatami MIG/MAG (k/m) 2300€netto

Dla jednego z naszych renomowanych Klientów, jednego z światowych liderow w branży budowy maszyn z siedzibą w Salzgitter, poszukujemy obecnie osób na stanowisko

Spawacz MIG/MAG (k/m) 14,10€ brutto/h.+44€ dieta*

Oferujemy:
  • Stała umowa o pracę na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie) z możliwością przejecia przez klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie ponadtaryfowe + dodatki branżowe, Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld
  • proponujemy różne modele wynagrodzeniowe
  • zapewnione zakwaterowania
  • opieka oraz profesjonalne i nieodpłatne doradztwo polskojęzyczne przez cały okres zatrudnienia w Niemczech
  • wsparcie w dopełnieniu wszelkich formalnosci związanych z rozpoczęciem pracy (ubezpieczenie, podatek, Kindergeld)

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie i oznaczanie wyrobów/czesci stalowych za pomocą przyrządów kreślarskich
  • Ręczna i mechaniczna obróbka metalu
  • Montowanie, skręcanie i spawanie materiału na podstawie rysunków konstrukcyjnych
  • Cięcie i formowanie wyrobu za pomocą ręcznego przycinaka gazowego/tlenowego (obróbka cieplna)
  • Budowa rusztowań pomocniczych do wykonywania prac
  • Zabezpieczanie wykonanych konstrukcji do transportu zgodnie z przepisami
  • Praca zgodna ze specyfikacjami

Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe jako ślusarz, spawacz lub podobny zawód z branży metalurgicznej
  • Doświadczenie ślusarskie przy konstrukcjach stalowych, w idealnym przypadku doświadczenie w budownictwie okrętowym
  • Umiejętności spawalnicze (spawanie szwów metodą termiczną)
  • Samodzielna praca na podstawie rysunków technicznych i konstrukcyjnych
  • Warunkiem koniecznym jest znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego

Czekamy na kontakt z nami! W celu otrzymania dodatkowych informacji związanych z ofertą pracy, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 0049 - 40 - 696 358 790. Oferty można przesyłać mailowo na bewerbung@hrintime.de, lub drogą pocztową. Prosimy również o podanie wynagrodzenia i terminu gotowości do pracy.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-10-18
Oferta ważna do: 2018-11-15
Branże: Inżynieria / technologia; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 10000 - 12000 zł brutto