CNC Frezer

Nasza firma....

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Oferujemy:
  • stała umowa o pracę na caly etet, na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
  • wynagrodzenie ponad taryfowe + dodatki-diety, Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld
  • zapewnione zakwaterowania płatne
  • możliwość bezpośredniego przejęcia pracownika
  • nieodpłatne doradztwo polskojęzyczne przez cały okres zatrudnienia w Niemczech
  • wsparcie w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy (ubezpieczenie, podatek, Kindergeld)

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie obsługa frezark
  • Umiejętność usuwania usterek i zmieniania parametrów w oprogramowaniu
  • Wykonywanie i kontrola jakościowa produkowanych podzespołów
  • Przeprowadzanie przeglądów maszyn
  • samodzielna praca na podstawie rys. technicznego

Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe elektryczne (świadectwo zawodowe)
  • Samodzielny sposób pracy i świadomość odpowiedzialności
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i schematów elektrychnych
  • Dobra kondycja i zdolności manualne
  • Gotowość dalszego rozwoju kariery poprzez nostryfikację
  • Gotowość do wypełniania prac na terenie całych Niemiec
  • Komunikatywna znajomość  języka niemieckiego, przynajmniej B1 (warunek konieczny!)
  • praco jazdy kat. B i własny samochód

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: ___________

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Data dodania: 2018-10-18
Oferta ważna do: 2018-11-15
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 8500 - 9800 zł brutto