Bukiety bandowe- praca w Holandii bez wiekówki

Pośrednictwo Pracy Tymczasowej Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI - BUKIETY BANDOWE

BEZ DOŚWIADCZENIA!
BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA!
BEZ STAWKI WIEKÓWKOWEJ!

Zakres obowiązków:
- robienie bukietów bandowych
- praca przy kwiatach

Wymagania:
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
- motywacja do pracy,
- odpowiedzialność,
- umiejętność pracy pod presja czasu,
- dobra organizacja stanowiska pracy

Oferujemy:
- atrakcyjną stawka godzinowa - bez stawki wiekówkowej!
- podwyżki po pół roku i po roku pracy,
- extra płatne nadgodziny,
- bezpłatny codzienny dojazd do pracy,
- zakwaterowanie,
- ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie - praca na dłuższy okres czasu
- konieczność pozostania na okres świąteczny w Holandii

Szczegóły na → www.klaverteam.com

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij sms z adresem mailowym pod nr +48 731901913, a wyślemy do Ciebie szczegóły na maila!
Lub wyślij swoje CV na @ w tytule dając dopisek: „bukiety”

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Data dodania: 2018-10-19
Oferta ważna do: 2018-11-16
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny