Pracownik produkcji rózne prace- praca w Holandii

Pośrednictwo Pracy Tymczasowej Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:

PRACOWNIK PRODUKCJI TZW "SKOCZEK"

Zakres obowiązków:
- praca w drukarni przy sortowaniu ulotek reklamowych,
- praca w rozlewni napojów,
- orderpicking przy kwiatach na magazynie,
- praca przy pakowaniu orzeszków na taśmie,
- prace logistyczne na poczcie

Wymagania:
- elastyczność (tzw "skoczek" jest przydzielany do pracy wg zapotrzebowania),
- nie wymagana znajomość języka obcego,
- nie wymagane doświadczenie,
- wymagane chęci i motywacja do pracy :-)

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- wypłaty tygodniowe,
- zakwaterowanie,
- ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie - praca na dłuższy okres czasu,
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii
Szczegóły na → www.klaverteam.com

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń 731901913 , 570901913 lub wyślij sms z adresem mailowym- wyślemy szczegóły!

Data dodania: 2018-10-19
Oferta ważna do: 2018-11-16
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny