ABLE Solutions Group Sp. z o.o.

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Menadżer, Kierownik, Dyrektor, Trener, Koordynator - D2D

Ogłaszamy rekrutację na stanowisko kierownicze w jednym z naszych krakowskich oddziałów. Poszukujemy osoby znającej specyfikę sprzedaży i pracy w sektorze D2D. Działamy na wielu rynkach w 6 niezależnych branżach. Nasza oferta zawsze jest atrakcyjna na tle konkurencji, nie zależnie od specyfiki klienta. Mamy bardzo dobrą, jakość usług, zatem potrzebujemy bardzo dobrych ludzi. Jeżeli spełniasz nasze wymogi – my spełnimy Twoje bez zbędnych negocjacji.

Zakres Obowiązków:

1. Opracowanie skutecznej ścieżki sprzedaży D2D oferowanych usług i towarów.
2. Budowa grupy sprzedażowej do założonych z zarządem firmy wielkości.
3. Szkolenie podległego personelu w zakresie technik sprzedaży.
4. Odpowiedzialność za wynik w podległym regionie.
5. Raportowanie do zarządu.

Poszukujemy osób:

1. Doświadczonych - w sprzedaży bezpośredniej lub zarządzaniu grupą handlowców D2D.
2. Ambitnych – w obliczu nowych wyzwań.
3. Konsekwentnych – w realizacji zamierzonych celów.
4. Liderów – urodzonych bądź wyuczonych.
5. Pomysłowych – chcemy wspólnie planować nowe kampanie handlowe.

UWAGA
 – mamy obecnie 7 otwartych rekrutacji na różne stanowiska handlowe, – jeżeli chcesz zmienić pracę, zyskać doświadczenie lub szukasz swojej pierwszej – napisz do nas, załącz swoje CV a z pewnością się do Ciebie odezwiemy!!!!

Co oferujemy:

1. Jeżeli spełniasz nasze wymogi – my spełnimy Twoje bez zbędnych negocjacji.
2. Sprawdź nas – my sprawdzimy Ciebie – wspólna płaszczyzna gwarantuje sukces.
V. Dlaczego warto w naszej organizacji: 1. Umowy zgodne z oczekiwaniem pracowników.
2. Wynagrodzenie możliwe w różnych wariantach.
3. Najlepsze stawki na rynku.
4. Atrakcyjna oferta do sprzedaży.
5. Ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji.
6. Jasna i dynamiczna ścieżka kariery.
7. Wszystkie narzędzia do pracy.
8.Nastawienie na człowieka, jako największe dobro w firmie.

Data dodania: 2018-10-22
Oferta ważna do: 2018-11-19
Branże: Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Kierownik
Wynagrodzenie: 3500 - 5500 zł brutto