Opiekun/ opiekunka medyczna - praca w Niemczech

Biuro pośrednictwa pracy Klaver

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko
Opiekun/ opiekunka - różne domy seniora na terenie Niemiec

Oferujemy:
  • - pracę dla kobiet i mężczyzn
    - stałą pracę w domu seniora - atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki - zakwaterowanie opłacone przez pracodawce - organizację transportu do Niemiec oraz zwrot kosztów podróży

Zakres obowiązków:
  • - kompleksowa opieka i wspieranie osób starszych i chorych przebywających na terenie domu opieki
    - opieka ściśle wg. wskazań lekarza
    - wsparcie przy rehabilitacji - pomaganie i wspieranie osób starszych w codziennych czynnościach i wypoczynku

Wymagania:
  • - przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe jako opiekun osób starszych
    - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - elastyczność pod kontem miejsca (miasta) pracy - akceptacja każdego miasta zaproponowanego przez pracodawce (po zakończeniu pracy w jednym domu opieki nastąpi przekierowanie na następny) - motywacja do pracy - akceptacja pracy w systemie zmianowym - dobra kondycja fizyczna - zadbany wygląd i kultura osobista - CV w języku niemieckim wraz z podaniem terminu rozpoczęcia pracy oraz stopniem znajomości języka

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: ewelina@klaverteam.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-10-23
Oferta ważna do: 2018-11-20
Branże: Opieka; Opieka / Służba zdrowia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny