Technolog Obróbki Drewna

ZADANIA:
nadzorowanie technologii stosowanej w produkcji bieżącej
opracowywanie technologii dla nowych wyrobów z drewna
ciągłe doskonalenie bieżących procesów produkcyjnych i metod pracy
doskonalenie technik parowania i suszenia drewna
wykonywanie wzorów, projektów wyrobów łącznie z prototypami
testowanie i sprawdzanie nowych materiałów i metod produkcji
sporządzanie kosztorysów wytworzenia
wykonywanie dokumentacji technicznej i technologicznej
prowadzenie dokumentacji technicznej (aktualizacja i archiwizacja dokumentacji technicznej)
koordynowanie procesów realizacji zamówień

WYMAGANIA:
wykształcenie średnie, preferowane wyższe: kierunek technologia drewna
znajomość programu AutoCAD, NX, Pakiet Microsoft Office
zdolności organizacyjne oraz umiejętność współpracy

OFERUJEMY:
możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w obszarze technologii
prowadzenie ciekawych i ambitnych projektów
zatrudnienie w ramach umowy o pracę
pracę w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem w obróbce drewna
ubezpieczenie grupowe oraz kartę sportową na preferencyjnych warunkach

Miejsce pracy: Radomsko, ul. 11 listopada 2.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: bkozlowska(małpka)fameg.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Data dodania: 2018-10-24
Oferta ważna do: 2018-11-21
Branże: Badania i rozwój; Inżynieria / technologia; Kontrola jakości;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista