Kasjer/ka w markecie budowlanym Dąbrowa Górnicza

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Kasjer/ka w markecie budowlanym
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Oferujemy:
  • umowa zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne)
  • stawka 14 zł brutto/h
  • szkolenie z obsługi kasy fiskalnej
  • praca zmianowa w godzinach otwarcia marketu 7-21
  • osobom z potencjałem-możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju

Zakres obowiązków:
  • obsługa klienta
  • rozliczenie ze sprzedaży
  • obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:
  • dyspozycyjność
  • rzetelność
  • pełnoletność

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: ogloszenia@issp.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: Administratorami Twoich danych osobowych są ISSP Sp. z o.o. Pełne informacje wymagane art. 13 RODO zostaną przesłane w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie.
Data dodania: 2018-10-24
Oferta ważna do: 2018-11-21
Branże: Call center / Obsługa klienta; Produkcja; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2100 - 2100 zł brutto