Kasjer/ka w markecie budowlanym Dąbrowa Górnicza

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Kasjer/ka w markecie budowlanym
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Oferujemy:

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: ogloszenia@issp.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: Administratorami Twoich danych osobowych są ISSP Sp. z o.o. Pełne informacje wymagane art. 13 RODO zostaną przesłane w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie.
Data dodania: 2018-10-24
Oferta ważna do: 2018-11-21
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2100 - 2100 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE

ISSP

ogloszenia@issp.pl