Spawacz MAG 135 do Niemiec

Expertum to agencja pośrednictwa pracy, która na rynku niemieckim jest wiodącym dostawcą usług HR zajmująca sie rekrutacją wykwalifikowanych pracowników, techników, inżynierów oraz pracowników handlowych. Oferujemy atrakcyjne miejsca pracy w wielu znanych przedsiębiorstwach.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko spawacz MAG 135 do pracy w Niemczech

Oferujemy:

• wynagrodzenie z pełnym pakietem socjalnym,

• Zatrudnienie na umowę o pracę przez niemiecką agencje pracy tymczasowej

• Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego

• Pracę na dłuższy okres czasu

• zakwaterowanie w niedalekiej odległości od miejsca pracy
Zakres obowiązków:
- sprawne spawanie metodą MAG Wymagania:
  • - sprawne spawanie metodą MAG potwierdzone aktualnym certyfikatem - dobra znajomość rysunku technicznego
    - gotowość do wyjazdów zagranicznych na dłuższy czas
    - gotowość do pracy zmianowej
    - umiejętność pracy w zespole
    - dobra kondycja fizyczna i stan zdrowia
    - komunikatywna znajomość j.niemieckiego (warunek konieczny!) oraz prawo jazdy kat. B i samochód na wyjazd

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: Szczecin@expertum.de

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2018-10-29
Oferta ważna do: 2018-11-26
Branże: Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 6000 - 8000 zł brutto