Pracownik hali marketu budowlanego Ostrów Wielkopolski

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik hali marketu budowlanego
Miasto: Ostrów Wielkopolski

Oferujemy:
  • umowa zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne)
  • stawka 15 zł brutto/h
  • praca zmianowa w godzinach 7:00-21:00
  • możliwość stałej współpracy w pracach czasowych

Zakres obowiązków:
  • wykładanie, przekładanie towaru
  • dbanie o porządek na hali sprzedaży

Wymagania:
  • dyspozycyjność
  • rzetelność
  • pełnoletność

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: ogloszenia@issp.pl lub o kontakt pod numerami telefonów: 71 750 77 65,  71 750 77 61
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: Administratorami Twoich danych osobowych są ISSP Sp. z o.o. Pełne informacje wymagane art. 13 RODO zostaną przesłane w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie.
Data dodania: 2018-10-29
Oferta ważna do: 2018-11-26
Branże: Produkcja; Przemysł; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2100 - 2200 zł brutto